Еко-термал Косино – курорт для поціновувачів багатств Закарпаття

Еко термал – це затишний куточок на Берегівщині з сучасним готелем та термальними водами, що задовольнить найвибагливіші вимоги Клієнтів.

Зміст


1. Готель Еко термал: якісне поєднання відпочину та оздоровлення

2. Еко термал термальні води – повний спектр готельних послуг та унікальні лікувальні програми

3. Еко термал адреса, телефон


Винятковість цього місця пояснюється не лише мальовничістю оточуючих лісів та доглянутою територією, а й цілющими джерелами, які входять до переліку природних скарбів України.

«Еко термал» вважається відносно молодою здравницею, яка найближчими роками може з легкістю затьмарити найпопулярніші сьогодні профільні санаторії: Розташований неподалік “Еко термал” гейзер славетного Косинського родовища, привабливі гографічні координати та наявність злагодженої команди обслуговуючого персоналу – ось тільки деякі передумови розвитку Еко термал та гарантованого успіху цієї локації, що починала своє існування як невеликий відпочинковий табір.

З плином часу родинні цінності в Еко термал продовжують зміцнюватися: сюди радо приїздять родини з дітьми, проте тут почувають себе однаково комфортно великі дружні компанії і поодинокі шукачі спокійного дозвілля.

Готель Еко термал: якісне поєднання відпочину та оздоровлення

Еко термал термальні води повністю виправдовують свою назву: це екологічно сприятливий та чистий для людського організму комплекс, в якому руйнівний вплив людини на природу зводиться майже нанівець. При цьому корисні водні джерела еко-термал Косино та інші наявні ресурси ніби віддячують господарів за дбайливе ставлення: хімічний склад тутешньої води протипоказаний лиш у випадку загостреного стану хвороб.

Басейни еко термал термальні води з підвищеним вмістом заліза, кальцію, калію, нтрію, цинку, хлору, селену, хрому, міді, ванадію та магнію здатні покращити транспортування кисню до клітин та загальний вигляд шкіри і волосся, зміцнити кісткову структуру, вивести на новий рівень роботу нервової системи та серцевого м’язу.

Систематичне перебування в Еко термал термальні води саме з таким катіонно-аніонним співвідношенням стабілізаує функціонування щитовидної залози, відновлює оптимальні показники цукру в крові та призупиняє запальні процеси в організмі.

Еко-термал Косино зустрічає відвідувачів гостинною рецепцією, після якої відкривається приголомшливий вигляд дубової алеї, дбайливо обрамленої газонними масивами з висадженими квітами, туями, кипарисами, ялівцем, ялинками, вейгелою та барбарисом.

В «Еко-термал» Косино Ви знайдете зручні вимощені доріжки для піших та велосипедних прогулянок, окремі будиночки в аутентичному стилі, футуристичні закруглені конструкції адміністративних та господарських корпусів і будівель, що відповідають вишуканій сучасній атмосфері мінімалізму та витонченості еко термал термальні води.

Варто відмітити продумані до дрібниць дії прибиральників еко-термал Косино: при щоденному повному очищенні чаш купалень складається враження, що вони змінюються самі по собі – адже ці процеси лишаються поза увагою постояльців.  

Еко термал термальні води – повний спектр готельних послуг та унікальні лікувальні програми

Щорічно Еко-термал Косино вдосконалює та зміцнює існуючу матеріально-технічну базу, яка включає комфортні лежаки, парасольки та накриття, ігровий дитячий майданчик, вишукані альтанки, красиві вуличні ліхтарі, сауну Еко термал, а також колоритні дерев’яні лавки для продажу сувенірної продукції.

В Еко термал термальні води до Вашої уваги Ресторан з комплексним, різноманітним та просто смачним харчуванням, барна стійка та винний погреб, чиї чашники-виночерпії отримують максимальну кількість позитивних відгуків – все налаштовує на спокійний лад та сприяє швидкому поверненню втрачених фізичних і моральних сил. Для бажаючих самостійно харчуватися в Еко-термал Косино працює продуктовий магазин.

Еко термал адреса, телефон

Еко термал знаходиться в селі Косонь Берегівського району Закарпатської області (Урочище, 2).

Попереднє бронювання сауни, номеру або будиночку«Еко-термал» Косино за телефонами:

МТС 099-117-77-79
Київстар 097-117-77-79
Лайф 093-117-77-79


 

/ 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *