Термальні води «Жайворонок» – унікальне місце для оздоровлюючого відпочинку

Термальні води Берегово розташовані за п’ять кілометрів від кордону з Угорщиною в затишному закарпатському містечку, яке по праву носить звання виноробної столиці Західної України.

 

Сучасний комплекс приваблює неповторною атмосферою та унікальними умовами для повноцінного оздоровлення і якісного відпочинку. Термальні води Жайворонок не знаходять аналогів у Європі, за властивостями їх порівнюють лише з джерелами Ісландії, Камчатки та Нової Зеландії. Одна з відмінностей термальних вод Берегово – єдині в країні криті термальні басейни, завдяки яким туристичний сезон не припиняється навіть взимку.

Відпочинок у Берегово подарує пам’ятні враження в будь-яку пору року.

 

Знайомство з традиціями місцевих виноробів, поринання в багату історичну та культурну спадщину, огляд пам’яток (а їх тут чимало), термальні води Берегово, заняття кінним спортом у славетному спорт-клубі «Мустанг» – мальовниче Берегово Закарпаття з легкістю зацікавить подорожуючих будь-якого віку. Відпочити від вражень та оздоровитися допоможуть термальні води Жайворонок, які надають готельні послуги (функціонує 4 корпуси), пілінг з рибками Garra Rufa та абонементи в басейни (прісний та термальні).

 

Відвідати косметичний салон, ресторан чи кафе (біля басейнів, Бістро та Lark), тренажерний зал, соляну кімнату, лазню або скористатися зручною літньої терасою можна окремо або в замовленому пакетному обслуговуванні. Поряд з цілющими свердловинами термальні води Жайворонок володіють ще однією родзинкою: власним пивним баром та автентичним винним погребом.

 

Термальні води Берегово мають яскраво виражені лікувальні та відновлюючі властивості, м’яка дія яких спостерігається вже за першого відвідування.

 

Система перебування в басейнах термальні води Жайворонок продумана до дрібниць, тому дозволяє кожному самостійно коригувати навантаження. Це можливо шляхом переходу між локаціями, зміні температур та додатковому оснащенню (на кшталт міні-гейзерів, джакузі, фонтанчиків, підводних масажних течій). Варто відмітити, що у постійно працюючу команду входять кваліфіковані медичні працівники, до яких звертаються за порадою або у випадку погіршення самопочуття. Природні мінеральні термальні води Жайворонок показані при захворюваннях опорно-рухової, нервової та серцево-судинної системи.

 

Тривалий оздоровлюючий ефект найкраще спостерігається після комплексного підходу: відпочинок у Берегово планують протягом 7, 10, 15 та 21 процедурних днів відповідно до основних та супутніх діагнозів. Враховуючи можливу реакцію людського організму на мінеральний та хімічний склад вод, селитися краще безпосередньо на території комплексу термальні води Жайворонок. Вибір кімнат, варіювання умов проживання та сервісу допоможе підібрати оптимальне саме для вас поєднання ціни та якості.

 

Термальні води Жайворонок асоціюються з рідкісним діамантом у коштовній прикрасі.

 

Географічні умови давно перетворили Берегово Закарпаття на туристичну Мекку, але термальні води Жайворонок мають безліч своєрідних рис, які роблять це місце по-справжньому колоритним і незабутнім. В кожній речі тут відчувається професійність, турбота про клієнта та любов до справи.

 

Без перебільшень, термальні води Берегово є однаково ідеальним рішенням для родинної подорожі, релаксуючих вихідних для одного та відпустки у складі великої компанії.

 

/ 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *