Термальні води Косино: українська перлина у європейському стилі

Вхід косиноКосино – це втілення концепції європейського відпочинку, поєднаного з українською природою та її дарами.


Зміст

1. Оздоровлення, релаксація та розваги – все це термальні води Косино

2. Термальні води Косино в ролі санаторію та оздоровчого комплексу

3. Косино термальні води контакти


Термальні води (або ще купальні) знаходяться в Закарпатській області (Берегівський район, село Косонь). Атмосфера курорту вражає: насадження багатовікових дубів, розвивальний простір для дітей, велика площа, що умовно поділена на зручі зони, термальні води.

На території комплексу є все необхідне для вдало проведеного часу: кафе, дитячі та спортивні майданчики, зоологічні куточки, автомобільна парковка тощо. Запорукою корисності виступають термальні води Косино, а гарантією змістовного та незабутнього відпочинку являється можливість відвідати найцікавіші місця Західної України.

Оздоровлення, релаксація та розваги – все це термальні води Косино

Термальні води Косино – це розслаблююче та приємне лікування, значення якого для організму людини неможливо переоцінити. Єдиним протипоказанням виступають хвороби у період їх загострення, хоча й в такому стані відвідувачі насолоджуються цим унікальним місцем, яке по праву входить до числа найвідомших рекреаційно-відпочинкових об’єктів нашої країни. На гурманів чекає угорський ресторанчик «Чарді», італійська кухня та Дім Вина Боргаз.

Термальні води Косино видобуваються з Косинського родовища та мають широкий діапазон застосування лікувальних властивостей. Це дозволило відкрити тут унікальні басейни (крім дитячого ігрового та звичного плавального на 5 доріжок), в Косино є:

Басейни-близнюки, які майже в точності повторюють угорські джерела міста Егер, наповнюються нефільтрованою термальною водою, що видобувається безпосередньо зі свердловини. Вони стали своєрідною візитівкою Косино;

Смарагдовий відрізняється зручним розташуванням та виходом до Королівських саун. Цей басейн містить термальні води Косино з сучасним підводним устаткуванням (гідромасаж, ергономічні сидіння, гідроподушки).

Чаша H2O, виконана у формі молекули, створена переважно для фізичного розвантаження. Оснащена аеромасажними рамками та гейзерами.

Термальні води Косино мають виражений позитивний вплив на організм, тому лікарі радять періодично занурюватися у прісне середовище. Прісна вода, екзотика мексикнського стилю, два бари з різноманітними алкогольними та оздоровлюючими коктейлями, комфортабельні меблі зробили цю локацію однією з найулюбленіших для великих компаній. Саме в Косино встановлено 27-метрову барну стійку, яка визнана найдовшою в країні.

– Термальні води Косино мають власний символ Інь-Ян. Він є справжнім втіленням протилежних та взаємодоповнюючих понять. Перехід від холодної до теплої термальної води сприяє загальному оздоровленню, допомагає при лікувані врикозу, усуває проблеми, пов’язані з тиском.

Золотий Кран Здоров’я стримує та направляє термальні води. Це, по праву, найколоритніший куточок оздоровлення. Вражаючі за розміром об’ємні інсталяції в подробицях відтворюють автентичний посуд з традиційними напоями: пивом, кавою, вином та фруктовою горілкою-палинкою (лише замість алкоголю тут корисні термальні води). За вивіреним дизайном не лишився осторонь і оздоровлюючий аспект: термальні води Косино подаються в басейн з джакузі, наповнюють фонтан з гідромасажними сидіннями та ароматизованими «затоками» для релаксації.

– Сауни: Евкаліптова, Соляна «Лисяча нора», Трав’яна, Римська, Угорська, Турецька, Крижана

Це – фаворит серед курортів з термальними водами.

 Термальні води Косино в ролі санаторію та оздоровчого комплексу

Санаторій Косино – це цілющі природні ресурси, сучасна інфраструктура, чудовий сервіс та ввічливий персонал, який здатен втілити в житя більшість Ваших бажань.

Косино термальні води контакти

Бронювання здійснюється щоденно:

9.00 – 20.00

За безкоштовним телефоном

0 800 30 32 00

Можливе придбання пакетного оздоровлення, короткотривалого відпочинку, дегустаційних екскурсій тощо.


5 / 5. 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *